Clear Sky

19°C

Kołobrzeg

17 sierpnia 2022    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
17 sierpnia 2022    
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba, rybczyński kołobrzeg

Zgodnie z zapowiedziami, zaczynamy sezon drugi naszej audycji. Tym razem, podsumowując wydarzenia tygodnia, skupimy się na dwu sprawach. Pierwsza z nich to problem z dzikami i przerzucaniem się odpowiedzialnością, kto w obecnej sytuacji faktycznej i prawnej w Polsce, ma rozwiązać problem dzików. Radni, po części ze względu na lobbing organizacji pro zwierzęcych, nie chcieli dać pieniędzy na odstrzał dzików. Ale też żaden radny nie zgłosił się do ich honorowej adopcji. W konsekwencji, starosta ma związane ręce, a mieszkańcy nie czują się z tym bezpiecznie. Drugi temat, to 100 dni prezydent Anny Mieczkowskiej. Jaki jest sens podsumowywania stu dni i ścigania się na realizację politycznych programów wyborczych, gdy ma się na to jeszcze 1700 dni? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama