Clear Sky

19°C

Kołobrzeg

17 sierpnia 2022    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
17 sierpnia 2022    
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

audycja kołobrzeg

Nasi goście audycji "Gdzie Drwa Rąbią" niezwykle krytycznie odnieśli się do środowego ataku redakcji Miastokolobrzeg.pl i Radia Kołobrzeg przez kobiety działające lub współpracujące z SLD, PO lub KOD. Dariusz Zawadzki stwierdził, że jeszcze żadna władza nie wygrała wojny z gazetą i jeśli ktoś tę wojnę zaczyna, to może szykować się na polityczną emeryturę. Jacek Woźniak potwierdził, jak w urzędzie czy w Radzie Miasta nazywa się zastępczynie prezydenta, że są poważne problemy z ich pracą, a nawet są na nie skargi. Jak przyznał, w kampanii wyborczej obiecywano na stanowiska fachowców, a nie ludzi, którzy uczą się samorządu. Maciej Bejnarowicz jest zdegustowany atakiem na media w wydaniu partyjnym. Jacek Woźniak wskazuje, że osoby, które wczoraj stały w rzędzie z osobami pomawiającymi dziennikarzy, same w chamski sposób odzywały się do niego w kampanii publicznej, co więcej, nie reagowały na mowę nienawiści, gdy dotyczyło to jego osoby. Woźniak wskazał, że porównując sytuację w Kołobrzegu i Gdańsku, to on i jego rodzina był obiektem mowy nienawiści zarówno ze strony polityków PO, jak i niektórych mediów. Nie zaprotestowały przeciwko temu panie z PO, SLD ani KOD, choć świetnie miały się na listach wyborczych do samorządu. Przyznał to Dariusz Zawadzki z zakłopotaniem, bo to jego koleżanki z Kołobrzeskich Razem.

W audycji na samym początku rozmawiamy także o kontroli radnych w Urzędzie Miasta, a także stanowisku wojewody. Maciej Bejnarowicz zapowiada trzęsienie ziemi po opublikowaniu wyników kontroli.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama