Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

audycja kołobrzeg

Nasi goście audycji "Gdzie Drwa Rąbią" niezwykle krytycznie odnieśli się do środowego ataku redakcji Miastokolobrzeg.pl i Radia Kołobrzeg przez kobiety działające lub współpracujące z SLD, PO lub KOD. Dariusz Zawadzki stwierdził, że jeszcze żadna władza nie wygrała wojny z gazetą i jeśli ktoś tę wojnę zaczyna, to może szykować się na polityczną emeryturę. Jacek Woźniak potwierdził, jak w urzędzie czy w Radzie Miasta nazywa się zastępczynie prezydenta, że są poważne problemy z ich pracą, a nawet są na nie skargi. Jak przyznał, w kampanii wyborczej obiecywano na stanowiska fachowców, a nie ludzi, którzy uczą się samorządu. Maciej Bejnarowicz jest zdegustowany atakiem na media w wydaniu partyjnym. Jacek Woźniak wskazuje, że osoby, które wczoraj stały w rzędzie z osobami pomawiającymi dziennikarzy, same w chamski sposób odzywały się do niego w kampanii publicznej, co więcej, nie reagowały na mowę nienawiści, gdy dotyczyło to jego osoby. Woźniak wskazał, że porównując sytuację w Kołobrzegu i Gdańsku, to on i jego rodzina był obiektem mowy nienawiści zarówno ze strony polityków PO, jak i niektórych mediów. Nie zaprotestowały przeciwko temu panie z PO, SLD ani KOD, choć świetnie miały się na listach wyborczych do samorządu. Przyznał to Dariusz Zawadzki z zakłopotaniem, bo to jego koleżanki z Kołobrzeskich Razem.

W audycji na samym początku rozmawiamy także o kontroli radnych w Urzędzie Miasta, a także stanowisku wojewody. Maciej Bejnarowicz zapowiada trzęsienie ziemi po opublikowaniu wyników kontroli.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama