Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gromek kołobrzeg

Były prezydent miasta, obecnie członek Zarządu Województwa, odpowiadała na nasze pytania. Rozmawiamy o temacie Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu. Janusz Gromek nie ma pod sobą szpitali, podlegają one marszałkowi województwa, ale jak mówi, trwa konkurs na dyrektora szpitala, a jego wyniki poznamy w lutym. Nasz gość nie wie, kto będzie dyrektorem szpitala, ale jego zdaniem będzie on miał sporo pracy, bo szpital wymaga przywrócenia do właściwego poziomu. Warto tu wskazać, że jednostka ta podlegała Annie Mieczkowskiej, obecnemu prezydentowi, więc co się zmieniło przez kilka miesięcy? Więcej na ten temat w naszej rozmowie. Z Januszem Gromkiem rozmawiamy także o rozwiązaniu przez niego umowy z firmą ATF na wywóz śmieci, czym obecnie zajmują się radni. Według byłego prezydenta, decyzja była jak najbardziej słuszna i zgodna z interesem mieszkańców, bo ATF nie dawał sobie rady z realizacją umowy.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama