Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dobry zły brzydki kołobrzeg

Jerzy Wolski został zastępcą wójta gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka. Dla niektórych było to zaskoczenie, dla innych - niekoniecznie. Nie było żadnych problemów, żeby od urzędnika uzyskać wszelkie informacje, aby odpowiedział na krytykę, a także ustosunkował się do kilku złośliwości. Czyli jest zupełnie odmiennie niż w Urzędzie Miasta, gdzie kontakt z zastępczyniami Anny Mieczkowskiej jest utrudniony, a i sama prezydent nie znalazła od ponad 2 miesięcy czasu, aby odwiedzić redakcję i odpowiedzieć na pytania, a właściwie coraz więcej krytycznych pytań. Pytanie więc, kto jest więcej wart: Wolski, czy "Błyskotki", jak w magistracie nazywa się dwie zastępczynie, których krytyka ze strony podwładnych jest coraz większa (będziemy o tym pisać).

W audycji pojawia się także temat zabytków i Miejskiego Konserwatora Zabytków, które to stanowisko chce zlikwidować szef Klubu Kołobrzeskich Razem - Dariusz Zawadzki.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama