Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Po świątecznej przerwie powracamy do audycji "Gdzie drwa rąbią". Podczas dzisiejszej sesji, radni jednogłośnie zagłosowali za budżetem na 2019 rok. Czyj to był sukces? Tu już oceny nie był tak jednoznaczne. Prezydenta? Radnych? Opozycji? A jeśli tak, to której? Czy to oznacza, że teraz radni będą spijali sobie z dzióbków?

W naszej audycji rozmawiamy o czwartkowej nieudanej konferencji opozycji. Radni zarzucają, że media nie interesują się sprawami miasta, nie przychodzą na komisję i słabo orientują się w tym, o czym rozmawiają radni. Jak mówił Jacek Woźniak, sensacyjnym latem filmów od grudnia nie zainteresował się prezydent, ani jego zastępcy, ani Michał Kujaczyński, ani dyrektor RCK, ani sam organizator festiwalu. Nikt nie przyszedł i w tej sprawie nie rozmawiał z radnymi, ani nie przekonywał do tej imprezy, która nie cieszy się szczególnym uznaniem w Kołobrzegu, bo sami mieszkańcy nie wiedzieli, że coś takiego się odbywa. Festiwalu, jak się okazało, na konferencji broniły dwie dziennikarki.

W audycji rozmawiamy o sprawie radnego Plewko, o tym, czy radni muszą obawiać się lobbystów i zarzutów korupcyjnych, o podejrzeniach nieprawidłowego dopisywania się do listy wyborców i kontroli tego procesu przez Komisję Rewizyjną, a także nowych miejsc pracy radnych. A radny Zawadzki mówi, gdzie będzie pracować jego kolega Jacek Woźniak. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama