Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

28 września 2022    |    Imieniny: Marek, Wacław
28 września 2022    
    Imieniny: Marek, Wacław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Piotr Rybczyński zaprosił do audycji "Rozmowy z widokiem na..." w Radio Kołobrzeg zastępcę ds. gospodarczych Monikę Foremną-Pilarską. O chęci rozmowy z zastępcą Anny Mieczkowskiej poinformował rzecznika Michała Kujaczyńskiego. I okazało się, że to niemożliwe, bo pani zastępca, najogólniej mówiąc, nie jest jeszcze gotowa. Po kilku tygodniach rządów Anny Mieczkowskiej można odnieść wrażenie, że to władza, która chowa się po gabinetach i zamyka za sobą szczelnie drzwi, władza która boi się trudnych pytań, a te, niestety, wobec bezwładu Urzędu Miasta, pojawiają się coraz częściej. Tymczasem, jak widać, niektórzy pozostali w klimacie kampanii wyborczej. Odmowa zastępczyni prezydenta jest nie tylko czymś dziwnym, ale wręcz skandalicznym. Rada Miasta za tydzień uchwali budżet, a nie wiadomo, w jakim kierunku on zmierza, a co w zakresie gospodarczym i inwestycyjnym zamierzają władze miasta. Pytań jest więcej i od tego są rozmowy w mediach, aby mieszkańcy mogli uzyskać na nie odpowiedzi. Zamiast tego, prezydent Anna Mieczkowska zaprasza dziennikarzy na śniadaniową wyżerkę, aby po zbędnej dyskusji, udzielić odpowiedzi na pytania do mikrofonu lub kamery.

Drugą część audycji poświęciliśmy bublowi, jakim naszym zdaniem jest rzeźba za 80 tysięcy złotych, która zaczęła rozpadać się podczas ostatniego sztormu. Znalezioną rybę umieściliśmy w redakcyjnym akwarium, ale nie chciała pływać... Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka audycji "Dobry Zły i Brzydki" emitowanej w każdą sobotę o godz. 12.00 na antenie Radia Kołobrzeg, a o 13.00 na naszym portalu...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama