Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Dobiega końca stary rok, a to dobra okazja do podsumowań. Ten rok w Kołobrzegu był rokiem wyborczym, co oznacza, że wiele wydarzeń obracało się wokół samych polityków. Kołobrzeżanie zagłosowali i dostali to, na co zasłużyli. Anna Mieczkowska została prezydentem, Jacek Woźniak przewodniczącym Rady Miasta. A reszta jest dziełem różnych wypadków, związanych z tym, kto z kim potrafił lub nie - się dogadać. I tak Anna Mieczkowska została sama z błyskotkami, a Woźniak ma nieformalną koalicję z PiS. Platforma chciała zrobić z Plewki przewodniczącego Rady Miasta, a potem ma za złe, że Woźniak daje Plewce funkcję wiceprzewodniczącego.

Czy widać w Kołobrzegu jakąś konstruktywną obywatelską opozycję? Na razie nie widać konsolidacji po stronie ekipy Bejnarowicza lub Woźniaka. Kołobrzescy Razem to fikcja, to stowarzyszenie umarło wraz z wyborami i teraz widać, jakim było słupem. Są również Kołobrzeżanie, oddolny komitet wyborczy, który jednak, w zderzeniu z polityczną rzeczywistością, wypalił się w wyborach i nic więcej nie jest w stanie osiągnąć. A to oznacza, że mieszkańcy miasta będą mieli to samo, tylko inaczej. Ale to już prognozy na 2019 rok. Więcej w audycji.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama