Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

audycja kołobrzeg

Audycja rozpoczęła się od tematu listów, stawianych dla nich pułapek, a także ich zabijaniu. Jaki powinien być los kołobrzeskich lisów, czy powinny mieszkać nad Parsętą, czy jednak w lesie? Czy powinny być zabijane? To dyskusja w pierwszej części

Starosta Tomasz Tamborski, który też ma związek z lisami, stwierdził na antenie Radia Koszalin, że na razie prezydent Anna Mieczkowska jest niedoceniana, ale to samica alfa i świetnie odnajduje się w polityce, wbrew temu co powszechnie się twierdzi. Przy okazji warto stwierdzić, że funkcje kierownicze w magistracie, co do zasady, sprawują kobiety, na co redaktor Rybczyński zwrócił uwagę, że matriarchat występuje u hien. Był to ciekawy wstęp do głębszych rozważań na temat zmian politycznych w Kołobrzegu, czy Anna Mieczkowska powinna je realizować z Platformą, czy jednak samodzielnie. Więcej w materiale wideo. Przypominamy, że audycja emitowana jest w każdą sobotę na antenie Radia Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama