Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

audcja kołobrzeg

Podczas dzisiejszej audycji, nasi komentatorzy podzielili się swoją opinią w zakresie zdarzeń politycznych. Nie można było pominąć kwestii powołania nowych zastępców prezydenta. Według Jacka Woźniaka, to nie jest tak, że Anna Mieczkowska powołała samodzielnie swoich zastępców w rozumieniu politycznym. Po pierwsze, obserwujemy desant działaczy związanych z PO z Koszalina, a po drugie, według niego, Monika Formena-Pilarska, zanim została zastępcą prezydenta ds. gospodarczych, była szykowana do ustawionego konkursu na dyrektora szpitala. Nie mogła nim jednak zostać, bo dyrektorowi Tomaszowi Szymańskiemu nie wręczono skutecznie odwołania. Po drugie, według Woźniaka, na dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu szykowana jest Monika Zaremba z Koszalina, choć oczywiście zostanie przeprowadzony konkurs. Według Macieja Bejnarowicza, obydwu paniom brakuje doświadczenia samorządowego, ale innego zdania jest Dariusz Zawadzki, który apeluje, żeby dać się wykazać osobom powołanym przez Annę Mieczkowską.

Ponadto, w audycji rozmawiamy o skomplikowaniu sprawy festiwalu Sunrise. Czy Krzysztof Bartyzel będzie miał cierpliwość do konsultacji społecznych i zmiany stanowiska Urzędu Miasta? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka audycji "Gdzie drwa rąbią".

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama