Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

28 września 2022    |    Imieniny: Marek, Wacław
28 września 2022    
    Imieniny: Marek, Wacław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Cotygodniowy komentarz dotyczący wydarzeń z naszego miasta, "Dobry Zły i Brzydki" emitowany jest na antenie Radia Kołobrzeg w soboty o godz. 12.00, a także na naszym portalu. Tym razem Piotr Rybczyński, Mariusz Wolański i Robert Dziemba skomentowali wydarzenia z ostatniej sesji Rady Miasta. Nie zabrakło więc niestosownego oburzenia Bogdana Błaszczyka na metody, którymi sam się posługiwał. Gdy był członkiem PDK, to mu to nie przeszkadzało, doskwiera mu, gdy jest członkiem Kołobrzeskim Razem. To oznacza, że punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia, a Błaszczyk zmienia go po raz kolejny i nawet się tego nie wstydzi. Czy wróbelki wyćwierkały prawdę, że Woźniak brata się z PiS? Choć nie ma formalnej koalicji, to jednak współpraca jest. Ale warto tu podkreślić, że PiS jako pierwsza współpracę zaoferowała kołobrzeska PO. To przedstawiciele tej partii mieli oferować funkcję przewodniczącego Rady Miasta Krzysztofowi Plewko, a wieść jest i taka, że mieli mieć także ofertę fotela zastępcy prezydenta w gabinecie prezydent Anny Mieczkowskiej. Tylko, że PiS nie chciał bratać się z PO. I tego już nie znajdziemy ani w ustach polityków PO, ani w mediach tej partii sprzyjających w sposób wręcz folwarczny. Kolejna kwestia, wręcz karykaturalna, to objęcie przez wszystkich radnych PiS funkcji przewodniczących komisji Rady Miasta. To koniunkturalizm, skok na władzę, a może zwykłe prawo większość w systemie demokratycznym?

Na koniec komentowana jest kwestia zastępców lub zastępcy prezydent Anny Mieczkowskiej. Nie będzie tej funkcji piastował Mirosław Tessikowski. Po drodze odpadło kilku innych kandydatów. Ma być zaskoczenie. Teraz wróbelki ćwierkają o zastępcy z Koszalina. Konferencja Anny Mieczkowskiej już w poniedziałek...


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama