Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gromek,komentarzJanusz Gromek deklaruje, że jest gotów na rozmowę ze związkowcami o podwyżkach, ale powyżej pewnego poziomu chce referendum o podwyżkach.


Według prezydenta, w spółkach zarabia się nieźle. Janusz Gromek twierdzi, że chce rozmawiać na temat podwyżek z przedstawicielami organizacji związkowych, ale nie da się zastraszyć i nie zamierza fundować mieszkańcom podwyżek, zwłaszcza w zakresie Komunikacji Miejskiej, bo jak twierdzi, to w tej spółce załoga ma największe żądania płacowe. Według prezydenta, jeśli mają być podwyżki, powinni o tym zadecydować mieszkańcy.

Prezydent komentuje także wydarzenia z ostatniej sesji. Według niego, wyburzanie baraków miałoby sens, gdyby mieszkających tam ludzi można gdzieś przenieść, a na razie nie ma. Janusz Gromek krytykuje również wstrzymanie projektu przebudowy Urzędu Miasta. Jak wskazuje, jego dni w polityce są policzone i ten projekt jest realizowany nie dla niego, a już dla innego prezydenta. Argumentuje też, że to inwestycja dla klientów Urzędu Miasta, zwłaszcza osób starszych i niepełnosprawnych. Więcej w materiale video.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama