Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gromek,komentarzPrezydent wyklucza handel na placu wokół molo w przyszłości. Jak mówi, jest zadowolony z pozytywnej reakcji mieszkańców na zmiany w tym miejscu.


Janusz Gromek skomentował wniosek o odwołanie mecenas Agnieszki Orczyńskiej, jaki wystosowała przewodnicząca Rady Miasta. Jak mówi, sam współpracował z panią prawnik i wspomina to dobrze. Prezydent nie zdecydował jeszcze, czy odwoła się od orzeczenia sądu w sprawie radnego Henryka Bieńkowskiego. Czeka na pisemne uzasadnienie sądu. Natomiast w temacie braku bud i handlu na terenie molo, prezydent ma jak najbardziej pozytywne zdanie i zapewnia, że w tym miejscu handlu nie będzie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama