Broken Clouds

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

gromek,komentarzPrezydent nie ma nic przeciwko atrakcji wojskowej przy ul. Koszalińskiej, ale w obecnym stanie nie poprze uchwały o dzierżawie na najbliższe 9 lat.

Janusz Gromek cieszy się z faktu, że SKOT zniknął z ulicy Koszalińskiej. Jednakże nie zmienia to faktu, że ma zastrzeżenia do działalności firmy i nie popiera projektu uchwały grupy radnych. Prezydent skomentował również sytuację mieszkańców przy ul. Basztowej i obiecał, że przyjrzy się sytuacji, gdzie grupa mieszkańców chciała zmiany organizacji ruchu. Gromek informuje również, że miasto wygrało pierwszy proces w sprawie kładki z windami - wyrok jest nieprawomocny.