Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

24 września 2023    |    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
24 września 2023    
    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wolski, olichwirukPod nieobecność prezydenta, w audycji "Komentarze z Ratuszowej" rozmawiamy z jego zastępcami. Wiemy już, jak miasto połączy się z drogą S6.


Andrzej Olichwiruk pokazuje słynną kapsułę czasu i zachęca do wpisywania się do specjalnej księgi, która wyłożona jest w ratuszu. Jeśli idzie o inwestycje, jak I etap obwodnicy czy ulicę Rzeczną, termin prac nie jest zagrożony i zostaną one oddane w terminie. Podobnie sytuacja ma się z kołobrzeskim molo. Przy okazji, zastępca prezydenta ds. gospodarczych wyjaśnił, jak miasto zostanie połączone z drogą ekspresową S6.

Jerzy Wolski podsumowuje sezon w Kołobrzegu i inwestycje w kołobrzeskich szkołach w związku z nowym rokiem szkolnym. A przy okazji, warto zobaczyć, kto woli Tolkiena od Sienkiewicza...

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama