Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gromek,komentarzJanusz Gromek odpowiedział na zarzuty posła opozycji Czesława Hoca. Jak mówi, gdy słyszy opowieści posła, do śmiechu mu nie jest, wręcz przeciwnie.


Na ostatniej konferencji prasowej, poseł Czesław Hoc przedstawił nowe przezwisko prezydenta miasta: "Janusz Gromek ja się cieszę byle czym". Poszło o sprawę Kombinatu Budowlanego. Jak mówi prezydent, jest mu przykro z powodu zachowania posła, którego wielokrotnie zapraszał do siebie, aby przyszedł, dowiedział się z pierwszej ręki o sprawach miasta, aby mógł współdziałać w wielu kwestiach, ale to nigdy nie nastąpiło. Jak stwierdza prezydent, zapewne Czesław Hoc jako poseł nie istnieje w sejmie.

Z Januszem Gromkiem rozmawialiśmy również na temat przeniesienia festiwalu Sunrise do Podczela oraz ostatniej sesji Rady Miasta.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama