Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gromek,komentarze,Prezydent miasta komentuje 25 rocznicę częściowo wolnych wyborów w Polsce. Jego zdaniem, Polacy nie zostali oszukani i wybrali słuszną drogę transformacji.


Zdaniem Janusza Gromka, lepszy były obrady Okrągłego Stołu i spotkanie w Magdalence, niż czołgi przeciwko manifestacjom na ulicach, czego w historii Polacy tak często doświadczali. Dziś o godzinie 17 odbędzie się uroczysta sesja Rady Miasta, na której Henryk Bieńkowski, Piotr Pawłowski oraz pośmiertnie Wiesław Uptas otrzymają tytuł "Zasłużony dla Kołobrzegu".

Janusz Gromek podsumował X Forum Samorządowe oraz zdradził, że jest szansa iż już w najbliższy poniedziałek otwarta zostanie ulica Solna. Dopiero w tym dniu zamknięta zostanie ulica Rzeczna. To plany, ale prezydent liczy, że uda się te dwie inwestycje połączyć w czasie. Gromek skomentował także sytuację na kołobrzeskim "Bastionie". W przyszłym tygodniu wysyła tam kontrolę i nie zamierza tolerować zawożenia nowych pojazdów. Ale o "Bastionie" jako atrakcji wypowiada się pozytywnie. Więcej w materiale video.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama