Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gromek,komentarze,Czesław Hoc wezwał prezydenta do zajęcia stanowiska w sprawie sytuacji w "Kombinacie Budowlanym". Janusz Gromek robi to w swoim stylu.


Czesław Hoc, w swoim stylu zwołując konferencje prasową na 14 godzin przed i nie podając nawet jej tematu, użalał się, że nikt nie robi nic w sprawie "Kombinatu Budowlanego" a następnie nakreślił fatalistyczną sytuację firmy i jej pracowników, żądając zajęcia stanowiska w tym temacie także przez prezydenta. Janusz Gromek przypomniał, że jest były pracownikiem "Kombinatu", zna sytuację tego przedsiębiorstwa państwowego, którego nie udaje się sprzedać, ale nie widzi możliwości zareagowania czy kupna firmy. A o pośle, który bawi się w kampanię wyborczą, prezydent stwierdził, że ktoś pierdnie, a poseł zwołuje konferencję.

Z Januszem Gromkiem rozmawiamy też o sytuacji w Szkole Podstawowej Nr 5 oraz o przyszłości piłkarskiej Kotwicy. Więcej w materiale video.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama