Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gromek,wywiadPrezydent nie zostawia suchej nitki na radnych za krytykę miejskich inwestycji, obwodnicy i drogi S6 i stawia w wątpliwość sens nagrywania ich wywiadów...


Janusz Gromek krytycznie podchodzi do wypowiedzi Dariusza Zawadzkiego o drodze S6 (sugeruje zamknięcie przed nim kamer za takie brednie) i Jacka Woźniaka o porażce z budową III etapu obwodnicy. Jak twierdzi, wiele innych inwestycji krytykowano w ten sam sposób, nie wierzono w to, co robi miasto, a potem kończyło się tak, jak prezydent mówił. Jako przykład, Janusz Gromek wskazuje przebudowę ulicy Rzecznej, na która miasto dostało ponad 2 mln zł. Jednocześnie prezydent mówi o przygotowaniach do przebudowy drogi 102 na odcinku od Ronda kardynała Jeża do skrzyżowania z ulicą Walki Młodych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama