Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gromek kołobrzeg

Prezydent pozostaje przy swoim i dowodzi, że pomysły Macieja Bejnarowicza nie są potrzebne kołobrzeżanom, bo są nierealne, drogie i uciążliwe. Chodzi o odbiór odpadów według pomysłu tego kandydata na prezydenta. Prezydent krytykuje proponowane rozwiązania i jak mówi, jeśli Maciej Bejnarowicz chce podyskutować na ten temat z kimś, kto się zna, zaprasza go na rozmowę w naszej redakcji.

Janusz Gromek, choć nie startuje w wyborach na prezydenta - jak mówi, miał pełnić tę funkcję dwie kadencje, a jest już trzy, ubiegać będzie się o mandat radnego Sejmiku Zachodniopomorskiego. Czy potem będzie senatorem? Nie potwierdza i nie zaprzecza. W audycji rozmawiamy także o ulicy Spacerowej, a także o tym, że przy ulicy Budowlanej powstaną nowe miejsca dla osób niepełnosprawnych. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama