Clear Sky

17 sierpnia 2022
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

gromek kołobrzeg

Janusz Gromek, choć nie startuje w wyborach, jak mówi, poradzi sobie z atmosferą przedwyborczą i tym, że niektórzy jedyne co potrafią, to oskarżać go rzeczy, których nie zrobił, albo robić sobie kampanię wyborczą na projektach i inwestycjach, które realizuje Urząd Miasta. Suchej nitki nie zostawił prezydent na komentarzach Jacka Kusia, ale także radnych Młynarczyka i Plewki. Rozprawia się też ze swoimi dwoma zastępcami. Jerzy Wolski, według prezydenta, jest odpowiedzialny za problemy ze śmieciami, bo te sprawy osobiście nadzorował, natomiast jego zdaniem, sprawa śmieci uległa poprawie, a firma ATF jest obciążana karami. Jeśli będzie trzeba, jak mówi prezydent, wypowie firmie ATF umowę. Janusz Gromek uważa, że Jacek Woźniak podbiera jego projekty i pomysły. Jak dodaje, nie jest również prawdą, że zrezygnował z budowy łącznika pomiędzy Myśliwską a Jagiellońską. Więcej w materiale wideo.