Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gromek kołobrzeg

Janusz Gromek, choć nie startuje w wyborach, jak mówi, poradzi sobie z atmosferą przedwyborczą i tym, że niektórzy jedyne co potrafią, to oskarżać go rzeczy, których nie zrobił, albo robić sobie kampanię wyborczą na projektach i inwestycjach, które realizuje Urząd Miasta. Suchej nitki nie zostawił prezydent na komentarzach Jacka Kusia, ale także radnych Młynarczyka i Plewki. Rozprawia się też ze swoimi dwoma zastępcami. Jerzy Wolski, według prezydenta, jest odpowiedzialny za problemy ze śmieciami, bo te sprawy osobiście nadzorował, natomiast jego zdaniem, sprawa śmieci uległa poprawie, a firma ATF jest obciążana karami. Jeśli będzie trzeba, jak mówi prezydent, wypowie firmie ATF umowę. Janusz Gromek uważa, że Jacek Woźniak podbiera jego projekty i pomysły. Jak dodaje, nie jest również prawdą, że zrezygnował z budowy łącznika pomiędzy Myśliwską a Jagiellońską. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama