Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Gromek o in vitro, śmieciach i donosie na policję [wideo]

- To nie moja uchwała - komentuje zamieszanie z bublem prawnym w postaci dofinansowywania in vitro Janusz Gromek. Prezydent wskazuje, że konsultowano ten projekt z prawnikiem miejskim, ale nie został on zaopiniowany pozytywnie. Ponieważ jest niezgodny z prawem, uchyli go wojewoda. Z Januszem Gromkiem rozmawiamy o problemach ze śmieciami. Jak usłyszeliśmy, spółka, która wygrała przetarg, nie ma zatwierdzonego harmonogramu i jeśli myśli, że będzie sobie wywozić śmieci kiedy chce, to jest w błędzie. Prezydent zapowiada, że jeśli będą zastrzeżenia do wykonywanej usługi, będą też kary.

Prezydent ustosunkował się również do zarzutów GDDKiA w związku z zamknięciem obwodnicy i jej otwarciem poprzez przecięcie wstęgi. Jak mówi, GDDKiA nie poinformowała miasta o tym, że otwiera drogę o godz. 13. GDDKiA była zaprasza na otwarcie, ale kierownictwo dało do zrozumienia, że to jest niepotrzebne. Janusz Gromek wskazuje, że obecne działanie i donos w jego sprawie na policję to działanie polityczne inspirowane przez PiS. Kary się nie boi, bo jak wskazuje, jest zarządcą drogi i mógł ją zamknąć. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama