Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Prezydent Janusz Gromek czeka na umowę w sprawie eksploatacji trzeciego etapu kołobrzeskiej obwodnicy przez miasto. Jak mówi, jest po rozmowie w tej sprawie z GDDKiA. Jeśli prace się zakończą, a umowa zostanie podpisana, jest szansa, że już w połowie czerwca, jeszcze przed sezonem, pojedziemy trzecim etapem obwodnicy i nowym mostem na Parsęcie. Na tę inwestycję Kołobrzeg czekał wiele lat, więc chwila cierpliwości i może być lepiej.

Janusz Gromek zapowiada także, że w tym roku nie będzie większych robót na kołobrzeskich drogach, a wszystkie inwestycje, łącznie z budową ronda biszkoptowego, zakończą się do końca czerwca. Z prezydentem rozmawiamy o nowych kandydatach na prezydenta, pewnym kandydacie Zbigniewie Błaszczuku, a także o potencjalnym kandydacie Ireneuszu Zarzyckim. Na obu, Janusz Gromek nie zostawia suchej nitki. Prezydenta pytamy także o jego wizytę w Szczecinie, gdzie protestowano w obronie Stanisława Gawłowskiego.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama