Clear Sky

17 sierpnia 2022    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
17 sierpnia 2022
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Prezydent Janusz Gromek czeka na umowę w sprawie eksploatacji trzeciego etapu kołobrzeskiej obwodnicy przez miasto. Jak mówi, jest po rozmowie w tej sprawie z GDDKiA. Jeśli prace się zakończą, a umowa zostanie podpisana, jest szansa, że już w połowie czerwca, jeszcze przed sezonem, pojedziemy trzecim etapem obwodnicy i nowym mostem na Parsęcie. Na tę inwestycję Kołobrzeg czekał wiele lat, więc chwila cierpliwości i może być lepiej.

Janusz Gromek zapowiada także, że w tym roku nie będzie większych robót na kołobrzeskich drogach, a wszystkie inwestycje, łącznie z budową ronda biszkoptowego, zakończą się do końca czerwca. Z prezydentem rozmawiamy o nowych kandydatach na prezydenta, pewnym kandydacie Zbigniewie Błaszczuku, a także o potencjalnym kandydacie Ireneuszu Zarzyckim. Na obu, Janusz Gromek nie zostawia suchej nitki. Prezydenta pytamy także o jego wizytę w Szczecinie, gdzie protestowano w obronie Stanisława Gawłowskiego.