Clear Sky

17 sierpnia 2022    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
17 sierpnia 2022
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Wolski o budowie parkingów w mieście [video]

Jak mówi Jerzy Wolski, miasto zamierza już wkrótce zbudować kolejne parkingi, lub budować nowe. Na terenach przejętych od Miejskich Wodociągów i Kanalizacji przy ul. Fredry, powstanie nowy parking, większy niż dotychczas. Miasto cały czas przymierza się do budowy dużego parkingu wielopoziomowego przy ul. Kamiennej. To jedna zależy od radnych miejskich.

Z zastępcą prezydenta ds. gospodarczych, rozmawiamy nie tylko o inwestycjach, ale również o promocji miasta, zaczynając od filmu "Podatek od miłości", na premierze którego była ekipa z Kołobrzegu (w naszym mieście realizowano sceny do tej komedii), a także o planach promocji miasta na 2018 rok.