Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Gromek o komisarzach - bolszewikach

Prezydent Janusz Gromek, sprawujący swój urząd od trzech kadencji, co warto podkreślić pod rząd, wybrany w demokratycznych i bezpośrednich wyborach, nie zostawia suchej nitki na projekcie kodeksu wyborczego przygotowanego przez Prawo i Sprawiedliwość. Komisarzy wyborczych, których ma wyznaczać de facto partia, a którzy mają decydowac o przebiegu, prawidłowości wyborów oraz graniach okręgów wyborczych, nazywa blszewikami, zastanawiając się, czy nie kupować im czapek z czerwonymi gwiazdami. - Mi się kojarzy komisarz polityczny bardziej ze Związkiem Radzieckim - dzieli się swoim spostrzeniem prezydent.

Z Januszem Gromkiem rozmawiamy także o 10 miejscu Kołobrzegu w rankingu "Rzeczpospolitej". Jak mówi prezydent, dopiero dowiedział się o sukcesie Kołobrzegu i choć nie jest to pierwsze miejsce, to on i tak jest z niego zadowolony, i dziękuje wszystkim osobom oraz współpracownikom, którzy na niego zapracowali.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama