Clear Sky

19°C

Kołobrzeg

17 sierpnia 2022    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
17 sierpnia 2022    
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Prezydent o terminie oddania obwodnicy

Z Januszem Gromkiem tym razem rozmawiamy o terminie oddania trzeciego etapu obwodnicy. Zdaniem prezydenta, nie jest prawdą, że na placu budowy nic się nie dzieje. Droga cały czas osiada i dlatego może nie widać spektakularnych działań, ale ma ona zostać oddana w 2019 roku i ten termin nie jest zagrożony. Przy okazji prezydent informuje, że po zakończeniu budowy tej drogi, miasto przejmie na swój stan ulicę Unii Lubelskiej. Ma zostać rozważone czy nie wprowadzić tam zakazu ruchu dla pojazdów do 3,5 tony.

Z prezydentem rozmawiamy również o ostatniej dmuchanej aferze planistycznej. Janusz Gromek deklaruje, że nikomu w planie nie robił dobrze, ale też nikomu nie przeszkadza w planach inwestycyjnych. W tematach politycznych, prezydent niespecjalnie chciał komentować ostatni rozłam w Klubie PO.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama