Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj
KINO WEEKENDOWE RCK: „TYLE CO NIC”
Piątek, 05 kwietnia 2024, 19:00

KINO WEEKENDOWE RCK: „TYLE CO NIC” REŻ. GRZEGORZ DĘBOWSKI (93 MIN.)
BILETY:15 ZŁ (NORMALNY), 13 ZŁ (ULGOWY/KARTA MIESZKAŃCA)
SALA WIDOWISKOWA

JAREK (ARTUR PACZESNY) TO ROLNIK Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY NIE BOI SIĘ CIĘŻKIEJ PRACY ANI KONFRONTACJI Z WŁADZĄ. KIEDY LOKALNY POSEŁ ZDRADZA INTERESY MIEJSCOWYCH, JAREK ZOSTAJE LIDEREM PROTESTU I ORGANIZUJE PIKIETĘ POD DOMEM POLITYKA. NIE WIE, ŻE WKRÓTCE ZNAJDZIE SIĘ W SAMYM ŚRODKU MROCZNEJ INTRYGI, KTÓRA ZAGROZI JEGO BLISKIM I POSTAWI POD ZNAKIEM ZAPYTANIA WYMARZONĄ PRZYSZŁOŚĆ…
FILM DOCENIONO PODCZAS OSTATNIEGO FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH W GDYNI. GRZEGORZA DĘBOWSKIEGO NAGRODZONO ZA NAJLEPSZY DEBIUT REŻYSERSKI I NAJLEPSZY SCENARIUSZ. GRAJĄCEGO GŁÓWNĄ ROLĘ ARTURA PACZESNEGO OBWOŁANO NAJLEPSZYM AKTOREM. AGNIESZKA KWIETNIEWSKA ZDOBYŁA LAUR DLA NAJLEPSZEJ AKTORKI DRUGOPLANOWEJ.

ZWIASTUN: HTTPS://WWW.YOUTUBE.COM/WATCH?V=GAOAAVJFMLI

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama