Ogłoszenia ***  Części do Simsona  (Motoryzacja)  ***  sprzątanie  (Dam Pracę)  ***  Dzierżawa Gabinetu Kosmetycznego w CRR KRUS NIWA Kołobrzeg  (Inne)  *** 

Opłata uzdrowiskowa - zobacz stawki

W gminach uzdrowiskowych, a taką jest gmina Miasto Kołobrzeg, obowiązuje opłata uzdrowiskowa, uchwalana przez Radę Miasta.


Z uiszczania tej opłaty są zwolnione m.in. osoby przebywające w szpitalach, osoby niewidome i ich przewodnicy, podatnicy podatku od nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych położonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę miejscową albo uzdrowiskową i wreszcie zorganizowane grupy dzieci i młodzieży szkolnej.

 

Opłatę uzdrowiskową wnoszą osoby przebywające w danej miejscowości powyżej 24 godzin w celach zdrowotnych, turystycznych, wypoczynkowych, ale także szkoleniowych.

Od 2014 roku wysokość opłaty uzdrowiskowej w Kołobrzegu za dzień pobytu wynosi:

- 1,70 zł dzieci w wieku 0-6 lat,
- 3,50 zł pozostałe osoby

Komentarze  

+1 #1 mieszkanka 2016-05-02 08:30
Proszę podać stawki obowiązujące od 2016r. Czyli 4 zł/ dorośli i 2,50 zł dzieci do lat 7. Później przyjedzie turysta i będzie się wykłócać,że Misato Kołobrzeg na swojej stronie podaje niższe stawki :(
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież