Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Przyjechali po pijanego... z Rymania

Nie pierwszy raz piszemy o akcjach ratunkowych na osobach nietrzeźwych. Ale pierwszy raz byliśmy świadkami interwencji zespołu ratunkowego z Rymania!


Stan upojenia alkoholowego to częsty stan widoczny na trawnikach, w zaułkach i na działkach. Równie często do takich osób wzywana jest policja i pogotowie ratunkowe. Dziś ekipa "znajomych" spożywała alkohol nad Kanałem Drzewnym przy ul. Trzebiatowskiej. W pewnym momencie jeden z mężczyzn zaczął dziwnie reagować. Na pomoc wezwano pogotowie. Niestety, oba zespoły z Kołobrzegu były na wyjeździe. Dyspozytor wezwał na Trzebiatowską zespół z Rymania. Mężczyzna został przewieziony do Szpitala Regionalnego. Będzie żył... jak tylko wytrzeźwieje.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.