Ogłoszenia ***  Praca - Ślusarz  (Dam Pracę)  ***  Praca do konca sierpnia od zaraz.  (Dam Pracę)  ***  Technik Farmaceutyczny  (Dam Pracę)  ***

Przyjechali po pijanego... z Rymania

Nie pierwszy raz piszemy o akcjach ratunkowych na osobach nietrzeźwych. Ale pierwszy raz byliśmy świadkami interwencji zespołu ratunkowego z Rymania!

Stan upojenia alkoholowego to częsty stan widoczny na trawnikach, w zaułkach i na działkach. Równie często do takich osób wzywana jest policja i pogotowie ratunkowe. Dziś ekipa "znajomych" spożywała alkohol nad Kanałem Drzewnym przy ul. Trzebiatowskiej. W pewnym momencie jeden z mężczyzn zaczął dziwnie reagować. Na pomoc wezwano pogotowie. Niestety, oba zespoły z Kołobrzegu były na wyjeździe. Dyspozytor wezwał na Trzebiatowską zespół z Rymania. Mężczyzna został przewieziony do Szpitala Regionalnego. Będzie żył... jak tylko wytrzeźwieje.