Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Kolejna kolizja w Ustroniu Morskim

W piątek po godzinie 17.00 doszło do kolizji na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z ulicą Rolną w Ustroniu. Przyczyna: wymuszenie pierwszeństwa.


Fiat jadący od strony Kołobrzegu, chcąc skręcić w lewo wymusił pierwszeństwo na jadącym od strony Koszalina Daewoo. Niestety kierującemu Daewoo nie udało się skutecznie zareagować na ten manewr i najechał na fiata. W ciągu kilku minut na miejscu pojawiła się policja oraz strażacy z OSP w Ustroniu Morskim. Jak duże było wczoraj natężenie ruchu na odcinku drogi krajowej nr 11 może świadczyć fakt, że w kilka minut, jakie potrzebowali strażacy na oczyszczenie drogi, utworzył się długi korek. Policja sprawnie pokierowała ruchem i przepuściła oczekujących kierowców najpierw wahadłowo, by po chwili otworzyć obydwa pasy ruchu.

MG

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.