Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  ***

BMW najechało na tył Hondy

W poniedziałek do groźnie wyglądającej kolizji doszło w Ustroniu Morskim. BMW wjechało w jadącą przed nim Hondę. Interweniowali ratownicy pogotowia.

Ustroński odcinek drogi krajowej nr 11 cieszy się złą sławą. Zdarzają się tam tragiczne wypadki, jak chociażby ten w maju (przeczytaj), ale najczęściej dochodzi do kolizji drogowych. Tak właśnie było w poniedziałek, gdy doszło do najechania na tył Hondy na wysokości stacji paliw. Ze względu na złe samopoczucie jednej z podróżnych, obecna na miejscu zdarzenia policja wezwała karetkę pogotowia. Dzięki temu, że w okresie wakacyjnym w Ustroniu stacjonują ratownicy z ambulansem, poszkodowani z takich zdarzeń drogowych w Ustroniu i okolicy otrzymują szybką i fachową pomoc medyczną.

Fot. MG