Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Morze oddało ciało 7-latka

Od poniedziałku trwały poszukiwania ciała chłopca, który utonął na plaży w Ustroniu. Życie jego ojcu i bratu uratowali ratownicy. Dziś morze oddało ciało.


7-latek kąpał się wieczorem 4 lipca. W pewnym momencie pochłonęła go fala. Na pomoc ruszył jego 12-letni brat i ojciec, który jest policjantem. Dziecku pomóc się nie udało, a pomocy potrzebowali samo ratujący, których fale rzuciły w kierunku pali. Ich życie uratowali ratownicy. Poszkodowani trafili do kołobrzeskiego szpitala.

Tymczasem w czwartek morze oddało ciało poszukiwanego 7-latka. Unoszące się na wodzie zwłoki zauważyli plażowicze i zawiadomili policję.

Fot. mg

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.