Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Opla zmiotło z drogi w Bagiczu

Kolejne niebezpieczne zdarzenie na drodze krajowej nr 11. Tym razem w rowie wylądował Opel Astra. Wcześniej wjechał w niego samochód terenowy.


O tym, jak ciężko jest wyhamować zespół pojazdów, przekonał się kierujący pojazdem terenowym. Samochód ten holując przyczepę w kierunku Ustronia, nie wyhamował za oplem i dosłownie zmiótł go z drogi. Ważąca niewiele ponad tonę astra po uderzeniu w bagażnik, obróciła się o 180 stopni i zatrzymała w rowie. Pasażerowie obu samochodów stracili sporo nerwów, bo zdarzenie wyglądało groźnie. Droga krajowa nr 11 była częściowo zablokowana na wysokości miejscowości Bagicz.


MG

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.