Light Snow

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2023    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2023    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zieleń Miejska - tak popularnie nazywany jest Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska. To spółka miejska świadcząca usługi na najwyższym poziomie.


Jesteśmy największą spółką kapitałową, której właścicielem jest miasto Kołobrzeg. Powstaliśmy 1 października 1993 roku, choć nasze tradycje sięgają początków miasta po zakończeniu II wojny światowej, a nawet przedwojennego ogrodnictwa miejskiego. Mamy bogate doświadczenia, fachową kadrę i specjalistyczny sprzęt, w sam raz do usług dla Państwa! Mamy wielu zadowolonych kontrahentów. Sprawdź nas i skontaktuj się z nami!

Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska
ul. VI Dywizji Piechoty 60
tel. 94 35 23 586
      533 875 605
      667 814 132
www.zielen.kolobrzeg.pl


Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych:
- pogrzeby bez konieczności posiadania gotówki,
- sami załatwiamy formalności w ZUS,
- najwyższy standard usług,
- ceremonie pogrzebowe tradycyjne oraz kremacje,
- nekrologi i ogłoszenia w prasie,
- całodobowy odbiór zmarłych z mieszkań,
- transport krajowy i zagraniczny,
- pełna higiena i odzież dla osoby zmarłej,
- sprzedaż miejsc grzebalnych.
Odbieramy z prosektorium osoby zmarłe w szpitalu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Cmentarza Komunalnego, gdzie znajdą Państwo informację o Usługach Pogrzebowych świadczonych przez Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska Sp z o.o. w Kołobrzegu oraz wyszukiwarkę osób pochowanych. Adres strony: www.cmentarz.kolobrzeg.pl.

Zakład Usług Pogrzebowych, telefony całodobowe: 94 35 235 86, 533 875 605, 667 814 132.

Zajmujemy się profesjonalnie budową i remontami ciągów komunikacyjnych. Zbudowaliśmy lub przebudowaliśmy wiele kilometrów kołobrzeskich dróg. Świadczymy usługi zarówno dla samorządu, ale także dla podmiotów prywatnych. Polecamy naszą najbardziej konkurencyjną w Kołobrzegu ofertę wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym. Mamy również fachową kadrę w zakresie zagospodarowania terenów zielonych.

Jako miejska spółka dbamy o nasze środowisko naturalne. Zajmujemy się w pełni gospodarką i segregacją odpadami. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wywozu i utylizacji wszelkich odpadów komunalnych w konkurencyjnych cenach. Z nami nie trzeba martwić się problemem śmieci. Ten problem wystarczy zlecić nam!Utrzymanie dróg to nasza specjalność. Dbamy o drogi miejskie i odcinek drogi krajowej nr 11. Odśnieżamy i dbamy o przejezdność ulic, sprzątamy i dbamy, żeby przejazd nimi był w pełni bezpieczny. Posiadamy odpowiedni park samochodowy i profesjonalnie wyposażoną bazę. Odśnieżamy chodniki, ciągi piesze, dbamy o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.


Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama