29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
FESTIWAL FOOD TRUCK
Piątek, 01 lipca 2022, 12:00
Do Niedziela, 03 lipca 2022
Przed nami kolejna odsłona imprezy z trzydniowym wielkim jedzeniem! W Kołobrzegu odbędzie się “Street Food Polska Festival”.  Impreza pod nazwą “Street Food Polska Festival” w Kołobrzegu wpisała się już na stałe w wakacyjny harmonogram.

Start już w piątek 1 lipca o godzinie 12 na placu przy Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Na mieszkańców czekają food trucki z pysznymi ziemniakami i batatami, chrupiącymi zapiekankami, złotymi paluchami churros, burgerami, chrupiącymi kurczakami, langoszami i wiele, wiele innych. Nie zabraknie także piwa oraz przepysznej kawy. Słowem: dla każdego coś dobrego z kuchni całego świata! Zarówno na słono jak i na słodko. Jak zapewniają organizatorzy w tym roku zaskoczą nas ilością jak i różnorodnością nowych trucków.

Harmonogram wydarzenia:
1.07. (piątek): 12.00-22.00