Light Snow

2°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2022    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2022    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj
Wielkie piłkarskie święto - Kołobrzeg Anchor Cup
Sobota, 14 maja 2022, 19:30

Chłodne dni jeszcze bywają, lecz wszystkim już za niedługo zrobi się gorąco za sprawą sportowych emocji. „Kołobrzeg Anchor Cup”  – w dniach 14-15 maja 2022 roku.

- Widzimy liczne zapytania dotyczące oferty turniejowej nad morzem. Kołobrzeg jest cudownym miastem, które zapewni młodym sportowcom najwyższej klasy warunki, aby zagrać podczas bardzo dobrze zapowiadającego się turnieju piłkarskiego. Czujemy sporą odpowiedzialność, ale nasza agencja nie raz podejmowała ciekawe wyzwania i tym razem również nie zawiedziemy oczekiwań klubów oraz zawodników. – mówi Prezes Zarządu Agencji Sportowej „Around The Sport” Pan Mateusz Zieliński.

Zawody sportowe zostaną rozegrane na około 10 boiskach na kompleksie sportowym MOSIR Milenium oraz na Stadionie Lekkoatletycznym im. Michała Barty. Turniej przewidziany jest dla 6 kategorii wiekowych: U9, U10, U11, U12, U13, U15

Impreza planowana jest dla około 60 drużyn z kilku krajów Europy. Przyjadą takie marki jak Ruch Lwów, Chornomorec Odessa, Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin, Akademia Piłkarka Śląsk Wrocław i wiele innych. Współorganizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg. Co warto podkreślić zawody będą prowadzone zgodnie z unifikacjami Polskiego Związku Piłki Nożnej i przez arbitrów wyznaczonych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Ten turniej z pewnością podniesie temperaturę nad Bałtykiem! Całość turnieju uwieczni widowiskowa ceremonia przywitania, na którą zapraszamy serdecznie w piątek 14go maja 2022 o godzinie 19:30. W programie poza częścią oficjalną znajdą się liczne efektowne pokazy artystyczne oraz mecz piłkarski pomiędzy drużyną zaproszonych gości, a reprezentacją złożoną z trenerów uczestniczących w turnieju.

Więcej informacji, na temat turnieju można znaleźć na stronie organizatora https://aroundthesport.eu/ oraz na fanpage-u turnieju https://www.facebook.com/KolobrzegAnchorCup oraz organizatora https://www.facebook.com/aroundthesport

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama