29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
SPEKTAKL BTD: SEKSAPIL
Piątek, 11 lutego 2022, 19:00

Regionalne Centrum Kultury zaprasza na spektakl: „Seksapil” w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. 11.02.2022 (piątek), godz.19.00. Sala widowiskowa RCK. Bilety: 55 zł (normalny/w dniu spektaklu), 45 zł (ulgowy/Karta mieszkańca) do nabycia w kasie RCK (ul. Solna 1) oraz na kupbilecik.pl

„Seksapil”

Piękna, komediowa opowieść słowno – muzyczna o czasach minionych, do których wciąż czujemy sentyment. Spektakl zrealizowany z ogromnym rozmachem: na scenie zobaczycie Państwo cały zespół aktorski Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. W warstwie dramatycznej to klasyczna komedia pomyłek, ale także opowieść o miłości, która przychodzi bez względu na wiek i status społeczny. W warstwie muzycznej to z kolei prawdziwa uczta dla miłośników przedwojennych szlagierów, z klasycznymi już: „Seksapil, to nasza broń kobieca” i „Umówiłem się z nią na dziewiątą” na czele.  Gwarantujemy dobrą zabawę oraz chwile wzruszeń z nutką nostalgii.

Reżyseria: Paweł Szkotak

Premiera: 2021-12-31

Autor: Tomasz Ogonowski (na podstawie scenariusza Emanuela Schlechtera)

Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Adrianna Jendroszek, Dominika Mrozowska-Grobelna, Beata Niedziela, Katarzyna Ulicka-Pyda, Małgorzata Wiercioch, Marcin Borchardt, Artur Czerwiński, Wojciech Kowalski, Piotr Krótki, Adam Lisewski, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski