Broken Clouds

2°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2022    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2022    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj
WIECZÓR NIEKONWENCJONALNY PROSTO Z PAMIĘCI
Sobota, 13 marca 2021, 19:00


Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na spektakl „Wieczór niekonwencjonalny prosto z pamięci” w wykonaniu Teatru Kameralnego w Szczecinie.

13 marca 2021 r. (sobota), godz. 19.00, sala widowiskowa
Bilety: 40 zł (normalne), 35 zł (ulgowe / Karta Mieszkańca)

„Wieczór niekonwencjonalny prosto z pamięci” to zabawne monologi, piosenki i skecze w wykonaniu wybitnych, szczecińskich aktorów Michała Janickiego, Adama Dzieciniaka oraz Adrianny Szymańskiej.
Michał Janicki – aktor Teatru Polskiego od roku 1992. Związany z Czarnym Kotem Rudym – teatralną Sceną Kabaretową. Ukończył 4-letnie Studio Wokalno-Aktorskie w Teatrze Muzycznym w Gdyni, pod dyr. Jerzego Gruzy. Uczeń Henryka Bisty i Małgorzaty Ząbkowskiej. Zadebiutował w roku 1988, na deskach Małej Sceny Teatru Muzycznego rolą Bohatera , w spektaklu „Kartoteka ” Stanisława Różewicza w reżyserii Małgorzaty Ząbkowskiej. Związany także z teatrem im Wilama Horzycy w Torunia. Dyrektor Artystyczny Teatru Kameralnego Szczecińskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki. Za debiut na deskach Teatru Polskiego otrzymał Nagrodę Publiczności.

Adam Dzieciniak – aktor Teatru Polskiego od roku 1987. Związany z Czarnym Kotem Rudym – teatralną Sceną Kabaretową. Absolwent Wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Zadebiutował w roku 1979 rolą Koziołka w spektaklu „Alarm za kulisami” w Teatrze Lalki „Tęcza” w Słupsku, w reżyserii Zofii Miklińskiej. Aktor zawodowo związany z teatrami: Dramatycznym w Słupsku, Dramatycznym w Elblągu, Lubuskim Teatrem im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze oraz Teatrem Kameralnym w Szczecinie.

Adrianna Szymańska – ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Występowała na deskach gdyńskich scen: Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej, Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza, Teatru Stajnia Pegaza. Laureatka nagród: Aktorskiej na Festiwalu Kontrapunkt w Szczecinie i na Łódzkich Spotkaniach Teatralnych oraz Pierwszych Nagród na elbląskich festiwalach Małych Form Teatralnych i Festiwalu Piosenki Aktorskiej. W latach 2008 – 2014 była aktorką Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Ważniejsze role to: Mary Smith („Mayday”, reż. Grzegorz Chrapkiewicz), Agata („Miki Mister DJ”, reż. Jan Peszek), Julia („Romeo i Julia”, reż. Cezary Domagała), Calineczka („Calineczka”, reż. Andrzej Ozga). Od 2014 w zespole Teatru Polskiego w Szczecinie. Współpracuje także z Teatrem Kameralnym.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama