Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj
PRZEBOJE MUZYKI KLASYCZNEJ
Sobota, 20 lutego 2021, 18:00

koncert rck


Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert pt „Przeboje muzyki klasycznej” w wykonaniu kwartetu smyczkowego w składzie: Adam Vogelsinger - I skrzypce , Marzena Śmietańska - II skrzypce , Maciej Śmietański - altówka. 20.02.2021 (sobota), godz.18.00. Bilety w cenie 25 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK przy ul. Solnej 1, tel. 094 35 249 49.

PRZEBOJE MUZYKI KLASYCZNEJ
„NA ŻYWO” W REGIONALNYM CENTRUM KULTURY W KOŁOBRZEGU
20.02.2021 sala widowiskowa

Szanowni państwo! Korzystając z możliwości zorganizowania dla państwa koncertu na żywo zapraszamy na „Przeboje muzyki klasycznej” w wykonaniu kwartetu smyczkowego w składzie: Adam Vogelsinger - I skrzypce , Marzena Śmietańska - II skrzypce , Maciej Śmietański - altówka
Katarzyna Trepiak – wiolonczela. Jest to wyjątkowa okazja do uczestniczenia w wydarzeniu, które pierwotnie zaplanowane było w formule online. Jak wielka jest różnica pomiędzy muzyką podawaną za pośrednictwem nowych mediów a tą wykonywaną bezpośrednio, z udziałem publiczności, będzie można się przekonać już w sobotę 20 lutego br. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. W programie nie zabraknie takich perełek jak „Eine kleine Nachtmusik” Mozarta, „Aria na strunie G” Bacha, najsłynniejszego chyba z tańców Brahmsa „Tańca węgierskiego nr 5”, fragmentu„Czterech pór roku” Vivaldiego. Muzycy wykonają również smyczkowe wersje fragmentów „Carmen” G. Bizeta, „Usta milczą, dusza śpiewa” F. Lehara. Kompozycje Dvoraka, Pucciniego, Haendla – jednym słowem „Przeboje muzyki klasycznej” których już dawno nie słyszeli państwo „na żywo”. Bilety w cenie 25 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK przy ul. Solnej 1, tel. 094 35 249 49. Zapraszamy!

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama