menu

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
PORANKI MŁODEGO WIDZA
Niedziela, 15 listopada 2020, 11:00

bajka kołobrzeg


Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu przygotowało dla najmłodszych widzów wirtualną wersję naszego cyklu Poranki Młodego Widza. W niedzielę 15.11.2020 o godz.11.00 na naszym facebooku: https://www.facebook.com/rck.kolobrzeg.eu/
będzie można obejrzeć bajkę "Wiosenna przygoda Tymoteusza" w wykonaniu TeatRyle z Poznania. Dla naszym najmłodszych widzów mamy też niespodziankę-zabawę (z nagrodą). Szczegóły już w niedzielę o godz.11.00, zapraszamy do oglądania.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.