REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
PORANKI MŁODEGO WIDZA
Niedziela, 15 listopada 2020, 11:00

bajka kołobrzeg

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu przygotowało dla najmłodszych widzów wirtualną wersję naszego cyklu Poranki Młodego Widza. W niedzielę 15.11.2020 o godz.11.00 na naszym facebooku: https://www.facebook.com/rck.kolobrzeg.eu/
będzie można obejrzeć bajkę "Wiosenna przygoda Tymoteusza" w wykonaniu TeatRyle z Poznania. Dla naszym najmłodszych widzów mamy też niespodziankę-zabawę (z nagrodą). Szczegóły już w niedzielę o godz.11.00, zapraszamy do oglądania.