Clear Sky

12°C

Kołobrzeg

7 października 2022    |    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin
7 października 2022    
    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj
SPOTKANIE Z AŁBENĄ GRABOWSKĄ
Piątek, 09 października 2020, 18:00

grabowska kołobrzeg


Kołobrzeska Biblioteka oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie z polską pisarką z bułgarskimi korzeniami- Ałbeną Grabowską.

Kwitnąca jabłoń - tak z bułgarskiego tłumaczy się jej imię, nie planowała pisarstwa, z wykształcenia jest  doktorem nauk medycznych ze specjalizacją w neurologii. Postanowiła spisać rodzinne wspomnienia i w ten sposób powstała jej pierwsza książka: „Tam, gdzie urodził się Orfeusz". Dziś ma na swoim koncie książki dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Jest autorką sag „Alicja w krainie czasów" oraz sfilmowanego „Stulecia Winnych" . Najnowszą jej powieścią jest „Doktor Bogumił".

Zapraszamy 9 Października 2020r., godz. 18.00

Biblioteka Miejska, ul. J. Frankowskiego 3

[Zapisy na telefon  94 35 47 203]

Wstęp na spotkanie jest wolny. Uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do przestrzegania regulaminu imprez MBP oraz wszystkich zasad i wytycznych związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama