REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
MECZ POLSKA DANIA
Czwartek, 08 października 2020, 15:00

u19 kołobrzeg

8 października o godz. 15 na kołobrzeskim stadionie rozegrany zostanie mecz towarzyski U19 Polska vs Dania.  Chcąc kibicować naszej drużynie należy odebrać wejściówkę upoważniającą do bezpłatnego wstępu. Wejściówki dostępne będą od wtorku (6 września) w recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu (ul. Łopuskiego 38 ). Jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 szt. Uwaga liczba wejściówek jest ograniczona!

Zapraszamy po odbiór wejściówek i do kibicowania naszym młodym piłkarzom!

u19 kołobrzeg