menu

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
DEBATA O PRZEMOCY W RATUSZU
Piątek, 04 października 2019, 16:00 - 17:00

przemoc kołobrzeg


4 października o godz.17.00  w sali koncertowej Ratusza odbędzie się otwarta dla wszystkich mieszkańców prelekcja i debata  w, której udział wezmą niżej wymienieni  prelegenci:

1. Sędzia Sądu Rejonowego, a także wiceprezes Sądu Rejonowego w Kołobrzegu Ireneusz Łysiak - temat wykładu:" Sytuacja prawna pokrzywdzonego w postępowaniu karnym"

2. podkom. Maciej Zaremba Kierownik Referatu Dochodzeniowi - Śledczego  Wydziału Kryminalnego  KPP w Kołobrzegu - temat wykładu " Działania podejmowane przez policję w zakresie stosowania środków zapobiegawczych izolujących sprawcę od ofiary, postępowanie przygotowawcze i jego przebieg".

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.