Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
SPOTKANIE AUTORSKIE W MAGDALENĄ WITKIEWICZ
Wtorek, 01 października 2019, 17:00

Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Witkiewicz, autorką bestsellerów, pisarką - specjalistką od szczęśliwych zakończeń.

Autorka o poważnych sprawach opowiada w lekkim, a czasem nawet bardzo lekkim stylu. Porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Opublikowała ponad dwadzieścia książek dla dorosłych i dla dzieci, m.in. „Milaczek";„Pierwsza na liście"; „Cześć, co słychać", „Szkoła żon".

O jej książce „Pierwsza na liście" Janusz L. Wiśniewski napisał: „Witkiewicz intryguje i wzrusza. Napisała współczesną historię o ludzkiej dobroci. Po tej książce chce się natychmiast stać lepszym człowiekiem".

Zapraszamy  :

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. J. Frankowskiego 3. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)