menu

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
SPOTKANIE AUTORSKIE W MAGDALENĄ WITKIEWICZ
Wtorek, 01 października 2019, 17:00


Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Witkiewicz, autorką bestsellerów, pisarką - specjalistką od szczęśliwych zakończeń.

Autorka o poważnych sprawach opowiada w lekkim, a czasem nawet bardzo lekkim stylu. Porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Opublikowała ponad dwadzieścia książek dla dorosłych i dla dzieci, m.in. „Milaczek";„Pierwsza na liście"; „Cześć, co słychać", „Szkoła żon".

O jej książce „Pierwsza na liście" Janusz L. Wiśniewski napisał: „Witkiewicz intryguje i wzrusza. Napisała współczesną historię o ludzkiej dobroci. Po tej książce chce się natychmiast stać lepszym człowiekiem".

Zapraszamy  :

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. J. Frankowskiego 3. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.