REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA OSIEDLU OGRODY
Sobota, 24 sierpnia 2019, 11:00

W najbliższą sobotę (24.08) o godzinie 11:00 odbędzie się turniej piłki nożnej na osiedlu Ogrody. Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: 2004 i młodsi oraz 2008 i młodsi.

Drużyny w składzie 5 osób + bramkarz i maksymalnie 2 osoby rezerwowe będą mogły zapisywać się od godziny 10:30. Dla najlepszych przygotowano nagrody i gadżety ufundowane przez Urząd Miasta Kołobrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. oraz Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Organizatorami turnieju są: Rada Osiedla nr 7 Ogrody, Miasto Kołobrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oraz Stowarzyszenie Nasze Ogrody.

Więcej informacji: Kamil Barwinek – 782 168 237