REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
SPRZĄTAMY KANAŁ DRZEWNY I OKOLICE
Piątek, 15 września 2017, 16:00

VI edycja organizowanej przez Stowarzyszenie Kołobrzeg Nowej Szansy akcji pn. „Sprzątamy Kanał Drzewny i okolice" stanie się faktem!

Trzeci weekend września stoi pod znakiem międzynarodowej kampanii „Sprzątanie Świata". W ramach jej 24 edycji w Polsce z hasłem „Nie ma śmieci – są surowce" organizowane są przeróżne akcje promujące ochronę środowiska i życie w zgodzie z naturą.

Wraz z oficjalnym wsparciem fundacji Nasza Ziemia, KNS serdecznie zaprasza na VI edycję akcji już w najbliższy piątek (15.09.2017 r.) na godz. 16:00 nad Kanał Drzewny przy skrzyżowaniu ul. Łopuskiego i Zygmuntowskiej. Celem przedsięwzięcia jest uświadamianie jak ważna jest Matka Natura, budowanie dobrych postaw ekologicznych wśród mieszkańców Kołobrzegu oraz doprowadzenie do ładu przepięknego odcinka rzeki. Akcja ma również wymiar edukacyjny dla najmłodszych.

Stowarzyszenie o niezbędny ekwipunek oraz napoje, a firma Tonio tradycyjnie udostępni kajaki, aby jeszcze dokładniej oczyścić Kanał Drzewny. Dla wszystkich dzieci czekać będą proekologiczne gadżety od Klimatycznego Kołobrzegu i Zielonego Kołobrzegu. Po akcji MZZDiOŚ zajmie się odbiorem zebranych nieczystości. Wraz z KNS udział wezmą między innymi: członkowie PTTK i uczniowie szkolnego koła KT przy PTTK przy SP nr 4, uczniowie SP nr 3 oraz Młodzież Wszechpolska Kołobrzeg.

„Natura liczy również na Ciebie! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i nie tylko!"