Ogłoszenia ***  POLSKA RAZEM ZJEDNOCZONA PRAWICA  (Inne)  ***  Zatrudnię elektryka i pomocnika elektryka  (Dam Pracę)  ***  WYNAJMĘ GARAŻ PRZY UL. ZYGMUNTOWSKIEJ 41  (Nieruchomości)  *** 

Kabaret rozśmieszał Kołobrzeg (foto)

kabaret,kołobrzegZa nami kolejna noc kabaretowa w kołobrzeskim amfiteatrze. Na ławkach zasiadło ok. 3 tysiące widzów, którzy sobotę postanowili spędzić na wesoło.


W ramach VI Kołobrzeskiej Nocy Kabaretowej, w amfiteatrze wystąpili: Cezary Pazura, kabaret "Smile", kabaret "Paranienormalni", kabaret "Formacja Chatelet". Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii Marty Pniewskiej i Kacpra Pajora.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież