Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wspólne oświadczenie kołobrzeskich redakcji

Drodzy Czytelnicy
W tym roku na łamach kołobrzeskich gazet, portali informacyjnych, radia i telewizji nie będziecie mogli zobaczyć galerii zdjęć, filmów oraz materiałów dźwiękowych z Festiwalu Wschodzącego Słońca.
Aby wytłumaczyć całą sytuację potrzebowalibyśmy bardzo długiego tekstu, lecz w skrócie postaramy się opisać sytuację, w jakiej próbowano nas postawić, a na którą, jako przedstawiciele mediów nie zgadzamy się.

Nie ma naszej zgody na cenzurowanie pracy kołobrzeskich fotoreporterów. Nie zgadzamy się również na instruowanie dziennikarzy, jak mają swoją pracę wykonywać, co wolno pokazywać i opisywać, a czego nie wolno. W związku z takim postawieniem sprawy przez organizatorów, kołobrzeskie redakcje podjęły decyzję, że pierwszy raz nie wejdą na teren imprezy (amfiteatr i parking przy ul. Fredry) organizowanej przy wsparciu Gminy Miasto Kołobrzeg. Pokażemy za to, jak wyglądał będzie Kołobrzeg podczas rozpoczynającego się weekendu.

Wszystkich uczestnikom życzymy udanej zabawy, a organizatorom spokojnego i bezproblemowego przebiegu festiwalu.

Jeżeli będziecie na Sunrise Festival i chcecie podzielić się z innymi tym, jak się bawicie, to wrzucajcie fotki w komentarzach – opublikujemy je razem. Jako uczestnicy imprezy masowej możecie wnieść na teren festiwalu i korzystać ze smartfonów i amatorskich aparatów fotograficznych. Czekamy na wasze zdjęcia.

Z dziennikarskim pozdrowieniem,
Zespoły redakcyjne: E-kg.pl, Gazety Kołobrzeskiej, MiastoKołobrzeg.pl, Także.pl, Telewizji Kablowej Kołobrzeg i Radia Kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama