Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dotacja na konserwację późnobarokowego ołtarza w Drozdowie

W poniedziałek 21 lutego 2022 roku w gabinecie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego podpisana została umowa o udzielenie dotacji na dofinansowanie prac konserwatorskich i restauratorskich przy późnobarokowym ołtarzu głównym, wpisanym do rejestru zabytków ruchomych, ujętych w Programie Prac Konserwatorskich, pn. „Barokowy Ołtarz Główny z Kościoła Filialnego pw. Chrystusa Króla w Drozdowie”.

Przedmiotem umowy jest udzielenie z budżetu Powiatu dotacji w wysokości 30 000 złotych. Całkowity przewidywany koszt realizacji zadania wynosi 150 361,89 złotych.

Prace konserwatorskie i restauratorskie, w tym m.in.: konserwacja dwóch obrazów na płótnie, elementów złoconych, elementów polichromowanych, rzeźby polichromowanej czy elementów konstrukcyjnych, przeprowadzone zostaną w terminie do dnia 30 listopada 2022 roku.

Z ramienia powiatu umowę podpisali: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś, a w imieniu Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Królowej Polski w Gorawinie ks. proboszcz Marek Mierzwa.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama