Ogłoszenia ***  Sprzedam domek kempingowy  (Sprzedam)  ***  Podejmę pracę  (Szukam Pracy)  ***  Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym  (Dam Pracę)  ***

Polsko-niemieckie zawody jeździeckie

informacje kołobrzeg, zawody, konieOd 25 do 26 sierpnia w godz. 10-17 w stadninie koni "Michalski" w Budzistowie będą trwały zawody jeździeckie. Wstęp do stadniny bezpłatny.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Funduszu Małych Projektów Interreg IV A Euroregionu Pomerania).

informacje kołobrzeg, zawody, konie